KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 10668001
nr 1066 8001
Anders Zorn
(1860-1920), Sverige
Etsning, Anders Zorn (1860-1920), Lavards Anders, signerad, 15, 7x11, 7, Hjert&Hjert 168, Asplund 283
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 31 oktober 2016
kl 18:26:56
31/10 18:14:53
- Klassiska
Anders Zorn
Läs mer om Anders Zorn